Międzynarodowy Internetowy Konkurs Studenckich Drużyn Matematycznych 2020
ISTCM-baner
PL EN

W roku 2020 Międzynarodowy Konkurs Studenckich Drużyn Matematycznych – organizowany przez Uniwersytet Śląski w Katowicach – nie odbył się w tradycyjnej formie z powodu pandemii COVID-19.

W zastępstwie studenci wzięli udział w

Międzynarodowym Konkursie Internetowym Studenckich Drużyn Matematycznych

który odbył się w piątek 13 listopada 2020 r. Udział wzięły w nim drużyny z Polski, Czech, Estonii, Rosji, Turkmenistanu i Ukrainy. Oficjalnym językiem konkursu był angielski.

Oficjalna ceremonia zamknięcia konkursu odbyła się w czwartek 19 listopada o godz. 17:30 na platformie MS Teams.

Lista Laureatów ISTOCiM 2020

(W kolejności alfabetycznej)

Złoty Medal i  Laureaci Wielkiej Nagrody I Stopnia

Srebrny Medal i Laureaci Nagrody I Stopnia

Brązowy Medal i Laureaci Nagrody I Stopnia

Laureaci Nagrody II Stopnia

Laureaci Nagrody III Stopnia

W konkursie ISTOCiM 2020 wzięły udział również następujące drużyny:

AGH 3,  Analyst,  Bombardir,  Formula of success,  High hopes,  Humanitarians,  IDEA,  MGSU4,  MGSU6,  MGSU8,  sbbsu,  scelus lenis,  Voenmeh team.

Jury konkursu ISTOCiM 2020:

Witold Bednorz (University of Warsaw, Poland)), Oksana Chernova (Taras Shevchenko National University of Kyiv, Ukraine), Łukasz Dawidowski (University of Silesia in Katowice, Poland), Yusubay Ermetov (Turkmen Agricultural Institute, Turkmenistan), Pirmyrat Gurbanov (International University for the Humanities and Development, Turkmenistan), Artur Michalak (Adam Mickiewicz University, Poland), Gurtmyrat Motukov (Magtymguly Turkmen State University, Turkmenistan), Piotr Nayar (University of Warsaw, Poland), Leszek Pieniążek (Jagiellonian University, Poland), Ekaterina Shulman (University of Silesia in Katowice, Poland), Robert Skiba (Nicolaus Copernicus University, Poland), Nikita Skybytskyi (Taras Shevchenko National University of Kyiv, Ukraine), Alexander Slávik (Charles University, Czech Republic), Adam Wegert (AGH University of Science and Technology, Poland), Thomas Zürcher (University of Silesia in Katowice, Poland) and Marcin Zygmunt (Chairman of the Jury – University of Silesia in Katowice, Poland).

Organizing Committee

PATRONAT HONOROWY